Mon univers à broder - "Mon bonhomme de neige" (traditioneel borduren)

Artikel 14 van 14
€ 38,00 (inclusief btw)
Overzicht

 

De magie van Kerst begint te werken!
Dit schattige model nodigt je uit om de beroemde sneeuwman te borduren. De koude sfeer van de sneeuwvlokken brengt ons helemaal in een traditionele kerststemming. Veel plezier met borduren – deze sneeuwman smelt niet, beloofd! Laat je verleiden door deze zachte en gezellige kit.

De kit bevat :

  • De geprinte fiches die je nodig hebt om het model te maken (technische fiche met details van de steken en DMC-referenties per gebruikte steek, schema en uitleg van de gebruikte steken - in het frans).

  • Een witte katoenen stof van 30 x 30 cm, met de hand overgebracht met een Frixion-pen (uitwisbaar met warmte, voor een heel fijn en strak resultaat zodra je borduurwerk af is – je ziet alleen nog je borduurgarens).

  • Een naald maat 9.

  • Schema en stap-voor-stap uitleg van de gebruikte steken.

  •  
  • Een soepele plastic garensorteerder met de garenreferenties erop genoteerd.

  • Alle garens die je nodig hebt voor het werk, al netjes gesorteerd en bevestigd op de garensorteerder.

  • Alles samen verpakt in een soepele plastieken zak, zodat je je werk overal makkelijk kan meenemen.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden
© 2012 - 2026 `t Gaerenhuys | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel